Hydraulická ruční brzda NISSAN 350Z / INFINITI G35

Hydraulická ruční brzda NISSAN 350Z / INFINITI G35

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Hydraulická ruční brzda NISSAN 350Z / INFINITI G35 umožňuje schovat celou instalaci pod standardní prvky středové konzoly a rychle a snadno demontovat páku. Nevyžadují se žádné úpravy, které by narušily integritu karosérie nebo součástí palubní desky. Díky vlastní gumové krytce krytu řadicí páky přidané do sady není nutné se tohoto prvku zbavovat, což pomůže vyhnout se hluku. Je možné zvolit uchycení - jak pro vozy s levostranným řízením (LHD), tak pro vozy s pravostranným řízením (RHD).

5490 Kč s DPH

4537 Kč

Dostupnost: 3 dni
Datum dostupnosti: Úterý 18. 6. 2024

Výrobce: CNC71

Možnost volby průměru pístu čerpadla:

0,625 - menší síla potřebná k aretaci kol, větší dráha páky, doporučeno pro "malé" třmeny Nissan.

0,7 - větší síla potřebná k aretaci kol, menší zdvih páky, mnohem přímější působení, doporučeno pro "velké" třmeny Brembo nebo velká trakční kola.

Všechny prvky sady jsou lakovány práškovou barvou.

Do sady přidáváme:

- Prototyp krytky středového tunelu vyrobený technologií 3D tisku je vidět na posledním obrázku.

- Šablona pro vyříznutí středové konzoly (panel s modulem klimatizace): zarovnejte šablonu třemi otvory s knoflíky na konzole, poté lehce zatlačte od středu papíru směrem k mezeře a označte středy otvorů. Navrhovanou metodou je vyvrtání dvou otvorů se středy označenými křížky na šabloně pomocí vrtáku 22 / stupňovitého vrtáku 22 / děrovky 22 a poté odříznutí zbývající části materiálu podél čar schématu spojujícího otvory.

Značka vozu:: NISSAN
Veľkosť válečku: 0,625 palca, 0,7 palca
Děkujeme za důvěru!
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení