Sportovní výškově a tuhostně stavitelný podvozek BC Racing ZR Series BMW E36

 Sportovní výškově a tuhostně stavitelný podvozek BC Racing ZR Series BMW E36

Hodnocení produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnocení:

Nová ZR série BC Racing a zároveň vlajková loď společnosti přinášejí závodníkem od začátečníků po profesionály trojcestný nastavitelný systém připravený na trať za cenu, jaká zde na trhu s odpružením dosud nebyla. Každý podvozek série ZR nabízí nezávislé nastavení komprese při nízké a vysoké rychlosti a samostatné nastavení odskoku. Nabízejí také úplnou výškovou nastavitelnost nezávisle na zdvihu pístu a předpětí pružiny. U automobilů se vzpěrami McPherson je série ZR standardně vybavena inverzním monotube tlumičem s ocelovou opletením teflonovou vrstvou potaženou přes vrchol tlumiče k externím nádobce, které lze namontovat do motorového prostoru, nebo kufru. Soupravy série ZR nabízejí 30 nastavení odrazu, 15 nastavení nízké rychlosti komprese a 12 nastavení pro vysokorychlostní kompresi.

71379 Kč s DPH

58991 Kč

Dostupnost: 2 týdny
Doručíme dne: Čtvrtek 6. 6. 2024

Výrobce: BC Racing

ZR - TRUE COILOVERS

Soupravy podvozků série ZR jsou dodávány s uniballovým předním horním uložením centrování na střed tlumiče (odklon nastavitelný v případě macphersonu) a s uniballovým horním zadním uložením tlumiče.

Vyberte si tuhosti verzi a uveďte do poznámky:

10/12 KG/ MM
11/12 KG/ MM
16/16 KG/ MM

Základní tuhost předních pružin: 10kg / mm.
Základní tuhost zadních pružin: 12kg / mm

- přední horní uložení: hliníkové uložení (uniball)
- zadní horní uložení: hliníkové uložení (uniball)
- externí expanzní nádoba na olej
- na modelech se zavěšením MC phearson možnost nastavení odklonu.
- nastavení světlé výšky spodní maticí na těle tlumiče (změnou výšky nedochází ke stlačení pružiny a změně trajektorie pohybu tlumiče).
- nastavení předpětí pružin pomocí horní matice.
- možnost volby různých tvrdostí pružin.
- kvalitně prachovky chránící těsnění tlumičů.
- kvalitní antikorozní ochrana. 

Děkujeme za důvěru!
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení